Windykacja należności
Nasza specjalność
Dowiedz się więcej

Skuteczna windykacja – podstawą zespół doświadczonych specjalistów

Prowadzimy kompleksową obsługę wierzytelności – współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawniczymi, które mają doświadczenie w dochodzeniu należności na drodze sądowej i egzekucyjnej na rzecz lub zlecenie największych firm windykacyjnych w kraju. Naszym atutem są efektywnie prowadzone negocjacje z dłużnikami, dzięki którym znajdujemy rozwiązanie zmierzające do najszybszego uregulowania długu i odzyskania przez Twoją firmę należności. Dajemy również najwyższą rękojmię jakości naszych usług

Proponujemy różnorodne rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy
Nasz zespół - komornicy sądowi i kancelarie prawnicze

Proponujemy różnorodne rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Windykacja online – Kancelaria windykacyjna – Giełda długów

Rdzeń naszych usług realizowanych jest w ramach kancelarii windykacyjnej. Autorskie nowoczesne procedury wypracowane przez specjalistów pozwalają na kompleksową windykację masowych należności. Na podstawie oczekiwań i wytycznych Twojej firmy SOS Finance przygotowuje także odpowiednie scenariusze zadań w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi danej sprawy na każdym jej etapie, tj. polubownym, sądowym i egzekucyjnym. Jednocześnie naszym klientom umożliwiamy skorzystanie z nowoczesnej giełdy długów oraz narzędzi do windykacji online.

Zawsze możesz liczyć na wsparcie pracowników SOS Finance. Na każdym etapie współpracy zapewniamy pomoc merytoryczną naszych prawników przy doborze odpowiednich danych i dokumentów niezbędnych do obsługi Twojej sprawy. Co więcej, każdy klient przekazujący duży pakiet spraw do obsługi otrzymuje dedykowanego przez SOS Finance Opiekuna, który wspiera go w zakresie windykacji należności.

Egzekwujemy długi również od wspólników spółek osobowych oraz reprezentantów spółek kapitałowych – członków Zarządu (w trybie 299 k.s.h.).

Co nas wyróżnia wśród firm zajmujących się windykacją należności?

  • Zespół najlepszych ekspertów na rynku w tym m.in. byłych komorników sądowych.
  • Szybkość działania – bez zbędnej zwłoki wdrażamy procedury zmierzające do odzyskania Twoich należności.
  • Kompleksowość działań – realizujemy windykację długów na każdym etapie egzekucji należności zarówno na drodze cywilnej, jak i karnej.
  • Skuteczne metody – dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy znają i stosują najlepsze metody i sposoby postępowania w zakresie egzekucji długów.
  • Niestandardowe podejście do ściągania długów – to nasz atut podnoszący skuteczność działań zmierzających do szybkiego zwrotu należnych Twojej firmie pieniędzy.
  • Indywidualne podejście do każdej sprawy – w efekcie tworzymy optymalne rozwiązania dla Twojej firmy pozwalające szybko odzyskać Twoje pieniądze.
  • Przejrzystość relacji z klientem – dostarczane Twojej firmie raporty z naszej pracy pozwolą Ci znać stan zleconej nam sprawy na każdym etapie windykacji.
  • Wymiana informacji – wiemy, że bliska współpraca z klientem pozwala na jeszcze skuteczniejszą ściągalność należnych długów.
  • Zawsze zgodnie z literą prawa – rzetelność prowadzonych postępowań sprawia, że jesteśmy bardzo skuteczni w dążeniu do windykacji należności