Skorzystaj ze sprawdzonego narzędzia internetowego
odzyskaj sam należne pieniądze
Zarejestruj się
Skuteczna i samodzielna windykacja długów?
To możliwe z programem windykacyjnym SOS Finance
Zarejestruj się
Program windykacyjny SOS Finance
skutecznie ściągaj należności za pomocą internetowych narzędzi
Zarejestruj się
Program do windykacji SOS Finance
odzyskaj pieniądze skutecznie, szybko i wygodnie
Zarejestruj się

Program online do samodzielnej windykacji długów

Problem niezapłaconych należności dotyka firm z każdej branży gospodarki niezależnie od ich wielkości oraz profilu. Proponujemy łatwe w obsłudze narzędzie internetowe, dzięki któremu Twoja firma szybko wdroży działania zmierzające do skutecznej windykacji należności.

W ramach programu do windykacji SOS Finance proces nadzorowania i ściągania należności będzie przebiegać automatycznie, nie kolidując z realizowaniem bieżących zadań firmy. To internetowe narzędzie, które wesprze każdą firmę w zakresie:

windykacja online

Monitoringu
płatności

przypominając o zbliżających się terminach zapłaty;

Windykacji
polubownej

przypominając o minionych terminach płatności i wysyłając wezwania do zapłaty oraz pisma ugodowe;

Windykacji
sądowej

tj. przygotowania pozwu do sądu i wniosku o nadanie klauzuli wykonalności;

Egzekucji
długów

w zakresie przygotowania wniosków o wszczęcie egzekucji i umorzeniu postępowania egzekucyjnego;

Publikacji wierzytelności na giełdzie długów

Pakiety w Programie windykacyjnym SOS Finance

Oferujemy kilka pakietów umożliwiających zakup usług dostosowanych do zapotrzebowania różnych klientów. Warto dodać, że Program SOS Finance przygotowany jest do obsługi nielimitowanej liczby spraw nieograniczonej liczby klientów. Sprosta oczekiwaniom w zakresie funkcjonalności połączonej z intuicyjną obsługą osób o zróżnicowanych kompetencjach informatycznych.

Pakiet I

99 PLN / mc

Pakiet II

139 PLN / mc

Pakiet III

159 PLN / mc

Pakiet IV

224 PLN / mc

Pakiet V

obejmuje nielimitowaną liczbę spraw, dostęp do indywidualnego prawnika oraz BIK – zapytaj nas o cenę

Jak skutecznie i szybko odzyskać pieniądze od zalegających z zapłatą klientów/kontrahentów – aplikacja SOS Finance krok po kroku

Aplikacja SOS Finance krok po kroku

Windykacja należności – polubownie i sądowo

Program do samodzielnej windykacji stworzony został na podstawie wiedzy i doświadczenia ekspertów różnych specjalności działających w dziedzinie ściągania należności. Jego celem jest skuteczna oraz dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta windykacja przeprowadzana za pomocą różnych procedur i szerokiego pakietu narzędzi. W efekcie aplikacja SOS Finance pozwala na samodzielną i kompleksową obsługę procesu windykacji, dbając jednocześnie o utrzymanie dobrych relacji pomiędzy dłużnikiem a naszym klientem.

Działania polubowne

za pomocą programu SOS Finance samodzielnie zrealizujesz proces windykacji polubownej. Różnorodne metody nakłaniania dłużnika do zwrotu niezapłaconych należności oraz sposobność zawarcia ugody sprawiają, że możesz uzyskać spłatę zadłużenia na warunkach dogodnych dla siebie i możliwych do spełnienia przez dłużnika. W tym celu naszym klientom udostępniamy różnorodne formy kontaktu z zalegającymi z płatnościami kontrahentami. Proponujemy skorzystanie z opcji: 

  • SMS-a– za jego pomocą będziesz mógł monitorować stan płatności i przesyłać krótkie informacje przypominające;
  • poczty elektronicznej – przy użyciu dostępnych wzorów pism przekażesz informacje na temat zaległości w płatnościach; stosujemy w nich język sankcji i korzyści dla polubownego rozwiązania sprawy;
  •  listu – w ten sposób będziesz mógł przesłać dłużnikowi wezwanie do zapłaty i inne pisma.

Działania prawne

jeśli działania polubowne nie przyniosą skutków, przy pomocy dostępnych w programie do windykacji wzorów dokumentów będziesz mógł podjąć działania prawne skutkujące złożeniem sprawy do sądu w celu uzyskania tytułu egzekucyjnego (nakazu zapłaty lub wyroku) i na jego podstawie klauzuli wykonalności. Zalety takiego rozwiązania to:

  • ograniczenie formalności – w jednym miejscu masz do dyspozycji wszystkie niezbędne narzędzia;
  • skuteczne i zgodne z wymaganiami prawa wzory pism – samodzielnie przygotujesz wszystkie dokumenty zmierzające do uzyskania tytułu egzekucyjnego, klauzuli wykonalności itp.;
  • wsparcie – zawsze możesz liczyć na naszą pomoc przy obsłudze programu windykacyjnego;